Nummerhouders
Bedrijven en instellingen met een 088-nummer — letter R
Een 088-nummer vraagt een bedrijf of instelling zelf aan bij de ACM, in reeksen van honderd, op eigen KvK-nummer. Daardoor is van elk 088-nummer in Nederland bekend wie het bezit. Hieronder staan de 1.671 houders met twee of meer reeksen of met minstens tweehonderd nummers, plus een handvol bedrijven waar vaak naar gezocht wordt. Per houder zie je de reeksen, het aantal nummers en de nummers die bezoekers opzochten of meldden. De gegevens komen uit het nummerregister van de ACM en worden dagelijks bijgewerkt, laatst op 26 oktober 2026.
- R2B Inspecties
2 reeksen · 200 nummers · KvK-vestiging Zaltbommel
- Raad voor Rechtsbijstand
1 reeks · 1.000 nummers · KvK-vestiging 'S-Hertogenbosch
- Raben Netherlands
7 reeksen · 700 nummers · KvK-vestiging Oss
- Rabobank Direct Financiering
2 reeksen · 200 nummers · KvK-vestiging Eindhoven
- Rabobank Nederland
2 reeksen · 100.100 nummers · KvK-vestiging Eindhoven
- RAM Infotechnology
3 reeksen · 300 nummers · KvK-vestiging Utrecht
- Ram Mobile Data
2 reeksen · 200 nummers · KvK-vestiging Utrecht
- Ranpak
5 reeksen · 500 nummers · KvK-vestiging Heerlen
- Ranzijn tuin & dier
2 reeksen · 200 nummers · KvK-vestiging Alkmaar
- Rational Nederland Grootkeukentechniek
2 reeksen · 200 nummers · KvK-vestiging Almelo
- Reactie & Respons
2 reeksen · 200 nummers · KvK-vestiging Amsterdam
- Rebehajo
2 reeksen · 200 nummers · KvK-vestiging Woerden
- Recreatiecentra Nederland
1 reeks · 1.000 nummers · KvK-vestiging Maarn
- Reeling Bewindvoerders
2 reeksen · 200 nummers · KvK-vestiging 'S-Hertogenbosch
- Reg. Uitvoeringsdienst Noord-Holland Noord
3 reeksen · 300 nummers · KvK-vestiging Hoorn Nh
- Regardz Hospitality Group
6 reeksen · 600 nummers · KvK-vestiging Amersfoort
- Regionale Ambulancevoorziening UMCG
2 reeksen · 200 nummers · KvK-vestiging Tynaarlo
- Regionale Belasting Groep
2 reeksen · 200 nummers · KvK-vestiging Schiedam
- Regionale Stichting Zorgcentra De Kempen
23 reeksen · 2.300 nummers · KvK-vestiging Bladel
- Reisinformatiegroep
2 reeksen · 1.100 nummers · KvK-vestiging Utrecht
- Reliance
5 reeksen · 500 nummers · KvK-vestiging Amsterdam
- Renewi Nederland
19 reeksen · 2.800 nummers · KvK-vestiging Eindhoven
- Renewi Smink
3 reeksen · 300 nummers · KvK-vestiging Amersfoort
- Reset Groep
2 reeksen · 200 nummers · KvK-vestiging Wateringen
- Revalidatie Friesland
6 reeksen · 600 nummers · KvK-vestiging Beetsterzwaag
- Rexel Nederland
2 reeksen · 1.100 nummers · KvK-vestiging Zoetermeer
- Reym
8 reeksen · 800 nummers · KvK-vestiging Amersfoort
- Rheinmetall Defence Nederland
2 reeksen · 200 nummers · KvK-vestiging Ede Gld
- Rice Lake Weighing Systems Europe
2 reeksen · 200 nummers · KvK-vestiging Heteren
- Rijksdienst voor Ondernemend Nederland
12 reeksen · 21.000 nummers · KvK-vestiging 'S-Gravenhage
- Rijksgebouwendienst
21 reeksen · 2.100 nummers · KvK-vestiging 'S-Gravenhage
- Rijksinspectie Digitale Infrastructuur (RDI)
1 reeks · 1.000 nummers · KvK-vestiging Groningen
- Rijksinstituut v. Volksgezondheid en Milieu (RIVM)
7 reeksen · 7.000 nummers · KvK-vestiging Bilthoven
- Rijkswaterstaat
2 reeksen · 20.000 nummers · KvK-vestiging 'S-Gravenhage
- Rivez Assurantiën en Risicobeheer
2 reeksen · 200 nummers · KvK-vestiging Helmond
- RJ Video & Service Centrale
2 reeksen · 200 nummers · KvK-vestiging Enschede
- Robidus Adviesgroep
4 reeksen · 400 nummers · KvK-vestiging Zaandam
- Roessingh Revalidatie Techniek
2 reeksen · 200 nummers · KvK-vestiging Enschede
- Roompot Recreatie Beheer
2 reeksen · 200 nummers · KvK-vestiging Kamperland
- Ropeblock
2 reeksen · 200 nummers · KvK-vestiging Oldenzaal
- Rotterdamse Mobiliteit Centrale RMC
2 reeksen · 200 nummers · KvK-vestiging Rotterdam
- RRit Informatie Technologie
6 reeksen · 600 nummers · KvK-vestiging Hoorn Nh
- RRS Nederland
3 reeksen · 300 nummers · KvK-vestiging 'S-Gravenhage
- RS Facility Co
2 reeksen · 200 nummers · KvK-vestiging Amsterdam
- RUD Zuidoost-Brabant
5 reeksen · 500 nummers · KvK-vestiging Eindhoven
- Ruitenburg adviseurs & accountants
3 reeksen · 300 nummers · KvK-vestiging Maassluis
- Ruiter Advies Verkoop
3 reeksen · 300 nummers · KvK-vestiging Ursem
- Ruys Handelsvereniging
2 reeksen · 200 nummers · KvK-vestiging Zoetermeer
- RWE Generation NL Personeel
1 reeks · 10.000 nummers · KvK-vestiging Geertruidenberg
De grootste 088-houders
Gesorteerd op aantal nummers in het register.
- 240.000Ministerie van Defensie
- 103.700Politie
- 100.100Rabobank Nederland
- 90.200Belastingdienst
- 86.300Justitiële ICT Organisatie
- 30.400Uitvoeringsinstituut werknemersverzekeringen (UWV)
- 30.000Universitair Medisch Centrum Utrecht
- 22.000Parnassia Bavo Groep
- 21.500Ministerie van Justitie en Veiligheid
- 21.100Nationale-Nederlanden Levensverz. Maatschappij
- 21.000Rijksdienst voor Ondernemend Nederland
- 20.400ABN AMRO
- 20.400PostNL Holding
- 20.200Stichting 's Heeren Loo Zorggroep
- 20.000Ernst & Young Accountants LLP
- 20.000Ned. Org. voor Toegepast-natuurwetenschapp. ondz.
- 20.000Rijkswaterstaat
- 20.000SSC-ICT Haaglanden
- 20.000Stichting Fontys
- 20.000Stichting Zuyderland Medisch Centrum
- 15.000Nederlandse Voedsel- en Warenautoriteit
- 15.000Stichting Carint-Reggeland Groep
- 14.100Mediahuis Nederland
- 12.500Haskoning Nederland
Is het nummer op deze pagina's het klantenservicenummer?
Niet per se. Het register zegt welke reeksen een bedrijf bezit, niet welk nummer daaruit de klantenservice gebruikt. Belt een bedrijf jou vanaf een nummer uit zijn eigen reeks, dan klopt de afzender, tenzij het nummer gespooft is. Wil je een bedrijf bellen, gebruik dan het nummer op zijn eigen website; deze pagina's zijn er om een nummer dat jou belde te controleren. Meer over de reeks: 088-nummers.
Ken jij een nummer dat hier nog niet staat?
Elke melding helpt de volgende persoon die gebeld wordt. Het kost een minuut en je hebt er geen account voor nodig.
Nummer opzoeken