Nummerreeks

084-nummer: wat is dat en wie belt er?

De reeksen 084 en 087 zijn bedoeld voor persoonlijk-assistentdiensten, zoals doorschakel- en antwoorddiensten. Deze nummers zijn in het verleden veel gebruikt door partijen die er hogere tarieven achter zetten.

Reeks084
Nummerreeksen62
Nummers674.000
TypePersoonlijk-assistentnummer

Wat kost bellen naar 084?

Let op: bellen naar 084 kan duurder zijn dan je gewone tarief.

Gebeld door een 084-nummer?

Zoek het volledige nummer op in de zoekbalk hierboven. Dan zie je wie het nummer volgens het nummerregister in gebruik heeft en wat andere bezoekers erover melden. Vertrouw je het niet, neem dan niet op en bel niet terug — een gemiste oproep kost je niets.

Zo weet je aan vijf signalen wat voor beller het is.

Organisaties met de meeste 084-nummers

NaamInschrijvingReeksen
XOIP B.V.KvK 2807542527
Esprit Telecom B.V.KvK 1717785011
Venus & Mercury TelecomKvK 272583265
RGTN Wholesale Netherlands B.V.KvK 759977975
Ziggo Services B.V.KvK 623939444
KPN B.V.KvK 271247013
Pretium B.V.KvK 341397242
Redworks B.V.KvK 140946601
Kwebbl B.V.KvK 572163631
Global Premium Telecom B.V.KvK 715569661
Febo Telecom LtdKvK 3036141
ProRail B.V.KvK 301243591

Bron: openbaar nummerregister van de ACM.

084-nummers in het register

Andere nummerreeksen

Ken jij een nummer dat hier nog niet staat?

Elke melding helpt de volgende persoon die gebeld wordt. Het kost een minuut en je hebt er geen account voor nodig.

Nummer opzoeken