Nummerreeks

0906-nummer: wat is dat en wie belt er?

De 0906-reeks wordt gebruikt voor betaalde informatiediensten, waaronder amusementslijnen. De tarieven liggen doorgaans hoger dan bij 0900.

0906 nummers: wat zijn het en wat kosten ze?

Het Nummerplan bestemt 0906 voor gratis of betaalde informatiediensten zonder uitsluitingen; in de praktijk zijn het vooral erotische lijnen, en zo omschrijft de ACM de reeks zelf ook. Het tarief bepaalt de aanbieder van de dienst, het moet vóór het gesprek gemeld worden, en de nummers mogen volledig buiten je belbundel vallen. Elk 0906-nummer staat per stuk op naam van de organisatie die het bij de ACM heeft aangevraagd; zoek een 0906-nummer op in de zoekbalk en je ziet die houder uit het register.

0906-nummers blokkeren

KPN is verplicht om op verzoek 0900-, 0906-, 0909- en 18xy-nummers te blokkeren voor uitgaand bellen; andere aanbieders bieden dat meestal vrijwillig aan via je persoonlijke omgeving. Dat voorkomt onverwachte kosten, maar houdt niemand tegen die jóu belt. Zo blokkeer je inkomende nummers.

Reeks0906
Nummerreeksen1.058
Nummers1.058
TypeBetaald informatienummer

Wat kost bellen naar 0906?

Betaald, vaak met een hoog tarief per minuut.

Gebeld door een 0906-nummer?

Zoek het volledige nummer op in de zoekbalk hierboven. Dan zie je wie het nummer volgens het nummerregister in gebruik heeft en wat andere bezoekers erover melden. Vertrouw je het niet, neem dan niet op en bel niet terug — een gemiste oproep kost je niets.

Zo weet je aan vijf signalen wat voor beller het is.

Organisaties met de meeste 0906-nummers

NaamInschrijvingReeksen
Superfoon B.V.KvK 24235165218
SenseMakers B.V.KvK 33128110146
Pek B.V.KvK 32071700133
Media Select B.V.KvK 2806179585
Geluidje InternationalKvK 2010364768
Virtual PC Services B.V.KvK 3707492661
Telefuture Nederland B.V.KvK 2424193355
The Sound of Data B.V.KvK 2429351439
Media Vision StudiosKvK 0915700533
Tintel B.V.KvK 2428349826
CoolCompanyKvK 3209598420
DNX Network SarlKvK 14287615

Bron: openbaar nummerregister van de ACM.

0906-nummers in het register

Andere nummerreeksen

Ken jij een nummer dat hier nog niet staat?

Elke melding helpt de volgende persoon die gebeld wordt. Het kost een minuut en je hebt er geen account voor nodig.

Nummer opzoeken