Nummerreeks

0909-nummer: wat is dat en wie belt er?

De 0909-reeks is bedoeld voor betaalde informatie- en amusementsdiensten.

Reeks0909
Nummerreeksen604
Nummers615
TypeBetaald informatienummer

Wat kost bellen naar 0909?

Betaald, meestal een vast bedrag per gesprek of per minuut.

Gebeld door een 0909-nummer?

Zoek het volledige nummer op in de zoekbalk hierboven. Dan zie je wie het nummer volgens het nummerregister in gebruik heeft en wat andere bezoekers erover melden. Vertrouw je het niet, neem dan niet op en bel niet terug — een gemiste oproep kost je niets.

Zo weet je aan vijf signalen wat voor beller het is.

Organisaties met de meeste 0909-nummers

NaamInschrijvingReeksen
The Sound of Data B.V.KvK 24293514118
TargetMedia B.V.KvK 3206149233
In Programme Sales B.V.KvK 3015043626
Colt Technology Services B.V.KvK 3330316518
Systematix Solutions B.V.KvK 6067659018
SpeakIntelligence B.V.KvK 3416238016
Orcavoice B.V.KvK 1606514515
Global Premium Telecom B.V.KvK 7155696614
VDI Solutions B.V.KvK 3209215214
SenseMakers B.V.KvK 3312811013
CM.COM Netherlands B.V.KvK 2012380811
Pek B.V.KvK 3207170011

Bron: openbaar nummerregister van de ACM.

0909-nummers in het register

Andere nummerreeksen

Ken jij een nummer dat hier nog niet staat?

Elke melding helpt de volgende persoon die gebeld wordt. Het kost een minuut en je hebt er geen account voor nodig.

Nummer opzoeken